U18 Türkiye Şampiyonası 1.Kademe müsabakaları 12-15 Mayıs tarihleri arasında yapılacaktır. İlimizi Afyon’da temsil edecek Anadolu Üniversitesi ve Kütahya’da temsil edecek Şeker spor futbol takımlarımıza başarılar dileriz.
![](https://www.easkf.org/wp-content/uploads/2022/05/b9379224-5dd5-4780-b3a6-76fb4e7a78d0-819x1024.jpg)
![](https://www.easkf.org/wp-content/uploads/2022/05/64ac5145-5ac3-4d0e-8815-7f500478a852.jpg)
U18 Türkiye Şampiyonası 1.Kademe müsabakaları 12-15 Mayıs tarihleri arasında yapılacaktır. İlimizi Afyon’da temsil edecek Anadolu Üniversitesi ve Kütahya’da temsil edecek Şeker spor futbol takımlarımıza başarılar dileriz.