TFF AMATÖR İŞLER KURULU RİVA’DA TOPLANDI

Türkiye Futbol Federasyonu Amatör İşler Kurulu Toplantısı, Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde gerçekleştirildi.

Orhan Saka Konferans Salonu’nda yapılan toplantıya TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi, TASKK Genel Başkanı ve TFF Amatör İşlerden Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Ali Düşmez, TFF Genel Sekreteri Av. Taner Senseven, TFF Amatör İşler Koordinatörü Remzi Ay ve Amatör Kurul Üyeleri katıldı.

Toplantıda bir konuşma yapan TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi, amatörlerle ilgili yeni çalışmaların hayata geçirileceğini, bu konuda kurul üyelerinin de destek ve katkısını beklediğini, amatör kurulun daha sık toplanarak yeni döneme ilişkin ön hazırlıklarını yapmasını, uygulamalarda yapılacak değişikliklerle ilgili önerilerini beklediğini ifade etti. Bu vesile ile toplantıya katılan kurul üyelerine teşekkür etti.

TASKK Genel Başkanı ve TFF Amatör İşlerden Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Ali Düşmez ise konuşmasında, “Amatörlere verdiği destekten dolayı Sayın Başkanımıza çok teşekkür ederiz. Birlikte güzel hizmetlerde bulunacağız. İnşallah daha sık bir araya geleceğiz.” dedi.

Toplantıda, amatör işler biriminin yaptığı faaliyetler ile ilgili bir barkovizyon sunumu eşliğinde BAL ve yerel ligler hakkında bilgilendirme de yapıldı.

Toplantının ikinci gününde 2023-2024 sezonunda BAL ve yerel liglerde uygulamada karşılaşılan sıkıntılar konusunda kurul üyeleri söz alarak konuştu.

Bir sonraki toplantının Mart ayı içerisinde yapılmasına prensip kararı alınarak toplantı sonlandırıldı.