EASKF’DEN GÖRKEMLİ TÖREN

YAŞAYAN EFSANELER UNUTULMADI

ATAM’IN AÇILIŞ KONUŞMASI İLE BAŞLADI
EASKF tarafından düzenlenen ‘Eskişehir Sporunda Yaşayan Efsaneler’ ödül töreni görkemli geçti.
Taşbaşı Kırmızı salonda yapılan törene katılım büyük olurken, siyası, spor camiası bir araya geldi.
Eskişehir Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Sadri Atam’ın açılış konuşması ile başlayan törende Atam ‘İnsanların yaşarken hatırlanması gerektiğini belirterek böyle bir tören ile ilki gerçekleştirdiklerini belirtip, emeği geçenleri kutlayarak katılımcılara da çok teşekkür etti.
KATILIM BÜYÜK OLDU
Ak Parti Eskişehir milletvekili Emine Nur Günay, Chp Eskişehir milletvekilleri Utku Çakırözer ve Jale Nur Süllü, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan vekili Hasan Ünal, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Gençlik Hizmetleri il spor müdürü Ali Osman Tatlısu, Eskişehirspor başkanı Mehmet Şimşek, CHP il başkanı Recep Taşel, MHP il başkanı İsmail Candemir, Ak Parti il yönetim kurulu üyesi Ahmet Akpınar, Odunpazarı belediye başkan yardımcısı Evren Olcay, Büyükşehir Spor işleri Daire başkanı Mehmet Ali Çeliksoy, TÜFAD başkanı Ahmet Bingöl, Tepebaşı Belediyesi Spor işleri müdürü Yunus Özkan, İl Hakem Kurulu Başkanı Nihat Karaca, Hakem ve Gözlemciler Dernek Başkanı İlhami Can, Saha Komiseri Başkanı Varol Uludağ ile amatör kulüp başkanları ve spor camiası ile ödül alan isimlerin aileleri katıldı.
SLAYT GÖSTERİNDE GÖZYAŞLARI AKTI
Ödüle layık görülen fakat rahatsızlıkları dolayısıyla evlerinden çıkamayan Turhan Karalar, Yılmaz Unay ve İbrahim Aydınel’i EASKF yönetimi evinde ziyaret ederek hizmetlerinden dolayı teşekkür edip ödül verdi. 3 isimde geceye katılamazken, çekilen video ile salondaki herkese selam yolladı. Bu slayt gösterisinde salonda bulunan bazı isimler gözyaşlarını tutamaması dikkat çekti.
GRUPLAR HALİNDE ÖDÜLLER VERİLDİ
Ardından Kaya Bilge’nin sunumu ile gruplar halinde EASKF tarafından hazırlanan plaketler başta Efsaneler olmak üzere ödüle layık görülen isimlere tek tek verildi. Fotoğraf çekimi ile tamamlanan görkemli gecede söz alan isimler EASKF yönetimine böyle bir güzel gece düzenledikleri için tek tek teşekkür etti.