7-8 Mayıs 2022 Maç Programı

1. Amatör Küme A Grubu 10. Hafta Programı

TarihMaçZaman/SonuçlarLigSezonSaha
Beylikovaspor / Örnekspor1. Amatör Küme A Grubu2021-2022
Beylikova İlçe Sahası
Muttalipspor / Baranselspor1. Amatör Küme A Grubu2021-2022
Üniversite Evleri Sahası
Altayspor / Adanırspor1. Amatör Küme A Grubu2021-2022
ESOGU Stadyum
Kırkaspor / Seyitgazi Belediyespor1. Amatör Küme A Grubu2021-2022
Üniversite Evleri Sahası

1. Amatör Küme B Grubu 10. Hafta Programı

TarihMaçZaman/SonuçlarLigSezonSaha
Çukurhisarspor / Üniversite Evlerispor1. Amatör Küme B Grubu2021-2022
Çukurhisar
Dorlion Sanatspor / Tunaspor1. Amatör Küme B Grubu2021-2022
ESOGU Stadyum
Kırmızıtoprakspor / Esentepespor1. Amatör Küme B Grubu2021-2022
ESOGU Stadyum
Çelikkartalspor / Mahmudiyespor1. Amatör Küme B Grubu2021-2022
Üniversite Evleri Sahası

1. Amatör Küme C Grubu 10. Hafta Programı

TarihMaçZaman/SonuçlarLigSezonSaha
Sivrihisarspor / İdmangücüspor1. Amatör Küme C Grubu2021-2022
Sivrihisar İlçe Sahası
Işıkspor / Çağlarspor1. Amatör Küme C Grubu2021-2022
Üniversite Evleri Sahası
Büyükderespor / Gökmeydanspor1. Amatör Küme C Grubu2021-2022
Abdurrahman Temel Futbol Sahası

1. Amatör Küme D Grubu 10. Hafta Programı

TarihMaçZaman/SonuçlarLigSezonSaha
Çamlıcaspor / Sütlücespor1. Amatör Küme D Grubu2021-2022
Abdurrahman Temel Futbol Sahası
71 Evlerspor / Orhangazispor1. Amatör Küme D Grubu2021-2022
Üniversite Evleri Sahası
Seyitgazispor / 2 Eylülspor1. Amatör Küme D Grubu2021-2022
Seyitgazi İlçe Stadı

1. Amatör Küme E Grubu 13. Hafta Programı

TarihMaçZaman/SonuçlarLigSezonSaha
Oklubalıspor / Bozanspor1. Amatör Küme E Grubu2021-2022
Çukurhisar
Yenikentspor / Porsukspor1. Amatör Küme E Grubu2021-2022
Abdurrahman Temel Futbol Sahası
Derespor / Mihalıççıkspor1. Amatör Küme E Grubu2021-2022
Üniversite Evleri Sahası

U-14 A Grubu 9. Hafta Programı

TarihMaçZaman/SonuçlarLigSezonSaha
26 Gençlikspor U14 / Çelikorduspor U14U-14 Ligi A Grubu2021-2022
BŞB Osmangazi Spor Sahasi
Meşelikspor U14 / Altyapı Derneği U14U-14 Ligi A Grubu2021-2022
BŞB Osmangazi Spor Sahasi
Akarbaşıspor U14 / Gençlergücüspor U14U-14 Ligi A Grubu2021-2022
BŞB Osmangazi Spor Sahasi

U-14 B Grubu 9. Hafta Programı

TarihMaçZaman/SonuçlarLigSezonSaha
Demirspor U14 / Eskişehirspor U14U-14 Ligi B Grubu2021-2022
Hasan Doğan Spor Tesisi
Beylikovaspor U14 / İdmangücüspor U14U-14 Ligi B Grubu2021-2022
Hasan Doğan Spor Tesisi
Büyükderespor U14 / İnönü D. Güneşspor U14U-14 Ligi B Grubu2021-2022
Hasan Doğan Spor Tesisi

U-14 C Grubu 9. Hafta Programı

TarihMaçZaman/SonuçlarLigSezonSaha
Ömürboyuspor U14 / Şekerspor U14U-14 Ligi C Grubu2021-2022
BŞB Osmangazi Spor Sahasi
Odunpazarıspor U14 / Birlikspor U14U-14 Ligi C Grubu2021-2022
Hasan Doğan Spor Tesisi
Öncüspor U14 / Kırka Borakspor U14U-14 Ligi C Grubu2021-2022
BŞB Osmangazi Spor Sahasi

U-14 D Grubu 9. Hafta Programı

TarihMaçZaman/SonuçlarLigSezonSaha
Kırmızıtoprakspor U14 / Kurtuluşspor U14U-14 Ligi D Grubu2021-2022
BŞB Osmangazi Spor Sahasi
Dsi Bentspor U14 / Çamlıcaspor U14U-14 Ligi D Grubu2021-2022
Behiç Erkin Spor Kompleksi
Elitspor U14 / 71 Evlerspor U14U-14 Ligi D Grubu2021-2022
BŞB Osmangazi Spor Sahasi