5-6 Mart 2022 Maç Sonuçları

Süper Amatör 15. Hafta Programı

TarihMaçZaman/SonuçlarLigSezonSaha
Gençlergücüspor / ŞekersporSüper Amatör2021-2022
Abdurrahman Temel Futbol Sahası
D.S.İ. Bentspor / DemirsporSüper Amatör2021-2022
Üniversite Evleri Sahası
Alpagutspor / EğitimsporSüper Amatör2021-2022
Muttalip Spor Kompleksi - 1 Nolu Saha
Birlikspor / Kırka BorakssporSüper Amatör2021-2022
Abdurrahman Temel Futbol Sahası
Osmangazi Üniversitesi / ÇiftelersporSüper Amatör2021-2022
ESOGU Stadyum

1. Amatör Küme A Grubu 3. Hafta Programı

TarihMaçZaman/SonuçlarLigSezonSaha
Örnekspor / Beylikovaspor1. Amatör Küme A Grubu2021-2022
Abdurrahman Temel Futbol Sahası
Adanırspor / Altayspor1. Amatör Küme A Grubu2021-2022
Muttalip Spor Kompleksi - 1 Nolu Saha
Baranselspor / Muttalipspor1. Amatör Küme A Grubu2021-2022
Hasan Doğan Spor Tesisi
Seyitgazi Belediyespor / Kırkaspor1. Amatör Küme A Grubu2021-2022
Seyitgazi İlçe Stadı

1. Amatör Küme B Grubu 3. Hafta Programı

TarihMaçZaman/SonuçlarLigSezonSaha
Esentepespor / Kırmızıtoprakspor1. Amatör Küme B Grubu2021-2022
Üniversite Evleri Sahası
Mahmudiyespor / Çelikkartalspor1. Amatör Küme B Grubu2021-2022
Mahmudiye
Üniversite Evlerispor / Çukurhisarspor1. Amatör Küme B Grubu2021-2022
Üniversite Evleri Sahası
Tunaspor / Dorlion Sanatspor1. Amatör Küme B Grubu2021-2022
Muttalip Spor Kompleksi - 1 Nolu Saha

1. Amatör Küme C Grubu 3. Hafta Programı

TarihMaçZaman/SonuçlarLigSezonSaha
Çağlarspor / Işıkspor1. Amatör Küme C Grubu2021-2022
Muttalip Spor Kompleksi - 1 Nolu Saha
Gökmeydanspor / Büyükderespor1. Amatör Küme C Grubu2021-2022
Üniversite Evleri Sahası
İdmangücüspor / Sivrihisarspor1. Amatör Küme C Grubu2021-2022
Muttalip Spor Kompleksi - 1 Nolu Saha

1. Amatör Küme D Grubu 3. Hafta Programı

TarihMaçZaman/SonuçlarLigSezonSaha
İnönüspor / Es Efsanespor1. Amatör Küme D Grubu2021-2022
Çukurhisar
2 Eylülspor / Seyitgazispor1. Amatör Küme D Grubu2021-2022
Abdurrahman Temel Futbol Sahası
Sütlücespor / Çamlıcaspor1. Amatör Küme D Grubu2021-2022
Muttalip Spor Kompleksi - 1 Nolu Saha
Orhangazispor / 71 Evlerspor1. Amatör Küme D Grubu2021-2022
Abdurrahman Temel Futbol Sahası

1. Amatör Küme E Grubu 3. Hafta Programı

TarihMaçZaman/SonuçlarLigSezonSaha
Oklubalıspor / Porsukspor1. Amatör Küme E Grubu2021-2022
Abdurrahman Temel Futbol Sahası
Yenikentspor / Sultanderespor1. Amatör Küme E Grubu2021-2022
Abdurrahman Temel Futbol Sahası
Derespor / Bozanspor1. Amatör Küme E Grubu2021-2022
Çukurhisar
Harb İş Spor / Mihalıççıkspor1. Amatör Küme E Grubu2021-2022
Üniversite Evleri Sahası

U-16 A Grubu 8. Hafta Programı

TarihMaçZaman/SonuçlarLigSezonSaha
Sultandere U16 / Birlikspor U16U-16 Ligi A Grubu2021-2022
Hasan Doğan Spor Tesisi
Odunpazarıspor U16 / Yenikentspor U16U-16 Ligi A Grubu2021-2022
BŞB Osmangazi Spor Sahasi
71 Evler Spor U16 / Beylikovaspor U16U-16 Ligi A Grubu2021-2022
Hasan Doğan Spor Tesisi

U-16 B Grubu 8. Hafta Programı

TarihMaçZaman/SonuçlarLigSezonSaha
Çamlıcaspor U16 / Ömürboyuspor U16U-16 Ligi B Grubu2021-2022
Behiç Erkin Spor Kompleksi
Demirspor U16 / Sağlık Spor U16U-16 Ligi B Grubu2021-2022
BŞB Osmangazi Spor Sahasi
Şekerspor U16 / Yunusemrespor U16U-16 Ligi B Grubu2021-2022
BŞB Osmangazi Spor Sahasi