23-24 Nisan 2022 Maç Programı

1. Amatör Küme A Grubu 9. Hafta Programı

TarihMaçZaman/SonuçlarLigSezonSaha
Örnekspor / Adanırspor1. Amatör Küme A Grubu2021-2022
Muttalip Spor Kompleksi - 1 Nolu Saha
Muttalipspor / Altayspor1. Amatör Küme A Grubu2021-2022
Abdurrahman Temel Futbol Sahası
Baranselspor / Kırkaspor1. Amatör Küme A Grubu2021-2022
Üniversite Evleri Sahası
Seyitgazi Belediyespor / Beylikovaspor1. Amatör Küme A Grubu2021-2022
Seyitgazi İlçe Stadı

1. Amatör Küme B Grubu 9. Hafta Programı

TarihMaçZaman/SonuçlarLigSezonSaha
Mahmudiyespor / Çukurhisarspor1. Amatör Küme B Grubu2021-2022
Mahmudiye
Esentepespor / Çelikkartalspor1. Amatör Küme B Grubu2021-2022
Muttalip Spor Kompleksi - 1 Nolu Saha
Üniversite Evlerispor / Tunaspor1. Amatör Küme B Grubu2021-2022
Üniversite Evleri Sahası
Kırmızıtoprakspor / Dorlion Sanatspor1. Amatör Küme B Grubu2021-2022
Abdurrahman Temel Futbol Sahası

1. Amatör Küme C Grubu 9. Hafta Programı

TarihMaçZaman/SonuçlarLigSezonSaha
Mihalgazispor / Sivrihisarspor1. Amatör Küme C Grubu2021-2022
Mihalgazi
İdmangücüspor / Çağlarspor1. Amatör Küme C Grubu2021-2022
Üniversite Evleri Sahası
Büyükderespor / Işıkspor1. Amatör Küme C Grubu2021-2022
Üniversite Evleri Sahası

1. Amatör Küme D Grubu 9. Hafta Programı

TarihMaçZaman/SonuçlarLigSezonSaha
Sütlücespor / Es Efsanespor1. Amatör Küme D Grubu2021-2022
Abdurrahman Temel Futbol Sahası
İnönüspor / Seyitgazispor1. Amatör Küme D Grubu2021-2022
Çukurhisar
Çamlıcaspor / 71 Evlerspor1. Amatör Küme D Grubu2021-2022
Üniversite Evleri Sahası
2 Eylülspor / Orhangazispor1. Amatör Küme D Grubu2021-2022
Muttalip Spor Kompleksi - 1 Nolu Saha

1. Amatör Küme E Grubu 12. Hafta Programı

TarihMaçZaman/SonuçlarLigSezonSaha
Sultanderespor / Yenikentspor1. Amatör Küme E Grubu2021-2022
Üniversite Evleri Sahası
Porsukspor / Oklubalıspor1. Amatör Küme E Grubu2021-2022
Abdurrahman Temel Futbol Sahası
Bozanspor / Derespor1. Amatör Küme E Grubu2021-2022
Beylikova İlçe Sahası
Mihalıççıkspor / Harb İş Spor1. Amatör Küme E Grubu2021-2022
Muttalip Spor Kompleksi - 1 Nolu Saha

U-14 A Grubu 8. Hafta Programı

TarihMaçZaman/SonuçlarLigSezonSaha
Altyapı Derneği U14 / 26 Gençlikspor U14U-14 Ligi A Grubu2021-2022
BŞB Osmangazi Spor Sahasi
Gençlergücüspor U14 / Çelikorduspor U14U-14 Ligi A Grubu2021-2022
BŞB Osmangazi Spor Sahasi
Meşelikspor U14 / Akarbaşıspor U14U-14 Ligi A Grubu2021-2022
BŞB Osmangazi Spor Sahasi

U-14 B Grubu 8. Hafta Programı

TarihMaçZaman/SonuçlarLigSezonSaha
İdmangücüspor U14 / Büyükderespor U14U-14 Ligi B Grubu2021-2022
Behiç Erkin Spor Kompleksi
Beylikovaspor U14 / Demirspor U14U-14 Ligi B Grubu2021-2022
Hasan Doğan Spor Tesisi
Eskişehirspor U14 / İnönü D. Güneşspor U14U-14 Ligi B Grubu2021-2022
Hasan Doğan Spor Tesisi

U-14 C Grubu 8. Hafta Programı

TarihMaçZaman/SonuçlarLigSezonSaha
Birlikspor U14 / Şekerspor U14U-14 Ligi C Grubu2021-2022
BŞB Osmangazi Spor Sahasi
Öncüspor U14 / Odunpazarıspor U14U-14 Ligi C Grubu2021-2022
Hasan Doğan Spor Tesisi
Kırka Borakspor U14 / Ömürboyuspor U14U-14 Ligi C Grubu2021-2022
Behiç Erkin Spor Kompleksi

U-14 D Grubu 8. Hafta Programı

TarihMaçZaman/SonuçlarLigSezonSaha
Dsi Bentspor U14 / Elitspor U14U-14 Ligi D Grubu2021-2022
BŞB Osmangazi Spor Sahasi
71 Evlerspor U14 / Kurtuluşspor U14U-14 Ligi D Grubu2021-2022
Behiç Erkin Spor Kompleksi
Çamlıcaspor U14 / Kırmızıtoprakspor U14U-14 Ligi D Grubu2021-2022
Behiç Erkin Spor Kompleksi