16-17 Nisan 2022 Maç Sonuçları

1. Amatör Küme A Grubu 8. Hafta Programı

TarihMaçZaman/SonuçlarLigSezonSaha
Kırkaspor / Muttalipspor1. Amatör Küme A Grubu2021-2022
Üniversite Evleri Sahası
Beylikovaspor / Baranselspor1. Amatör Küme A Grubu2021-2022
Beylikova İlçe Sahası
Altayspor / Örnekspor1. Amatör Küme A Grubu2021-2022
Üniversite Evleri Sahası
Adanırspor / Seyitgazi Belediyespor1. Amatör Küme A Grubu2021-2022
Abdurrahman Temel Futbol Sahası

1. Amatör Küme B Grubu 8. Hafta Programı

TarihMaçZaman/SonuçlarLigSezonSaha
Çukurhisarspor / Esentepespor1. Amatör Küme B Grubu2021-2022
Çukurhisar
Tunaspor / Mahmudiyespor1. Amatör Küme B Grubu2021-2022
Üniversite Evleri Sahası
Çelikkartalspor / Kırmızıtoprakspor1. Amatör Küme B Grubu2021-2022
Abdurrahman Temel Futbol Sahası
Dorlion Sanatspor / Üniversite Evlerispor1. Amatör Küme B Grubu2021-2022
Abdurrahman Temel Futbol Sahası

1. Amatör Küme C Grubu 8. Hafta Programı

TarihMaçZaman/SonuçlarLigSezonSaha
Çağlarspor / Mihalgazispor1. Amatör Küme C Grubu2021-2022
Abdurrahman Temel Futbol Sahası
Sivrihisarspor / Gökmeydanspor1. Amatör Küme C Grubu2021-2022
Sivrihisar İlçe Sahası
Işıkspor / İdmangücüspor1. Amatör Küme C Grubu2021-2022
Abdurrahman Temel Futbol Sahası

1. Amatör Küme D Grubu 8. Hafta Programı

TarihMaçZaman/SonuçlarLigSezonSaha
Seyitgazispor / Sütlücespor1. Amatör Küme D Grubu2021-2022
Seyitgazi İlçe Stadı
Orhangazispor / İnönüspor1. Amatör Küme D Grubu2021-2022
Üniversite Evleri Sahası
71 Evlerspor / 2 Eylülspor1. Amatör Küme D Grubu2021-2022
Üniversite Evleri Sahası

1. Amatör Küme E Grubu 10. Hafta Programı

TarihMaçZaman/SonuçlarLigSezonSaha
Porsukspor / Harb İş Spor1. Amatör Küme E Grubu2021-2022
Üniversite Evleri Sahası
Bozanspor / Mihalıççıkspor1. Amatör Küme E Grubu2021-2022
Beylikova İlçe Sahası
Sultanderespor / Derespor1. Amatör Küme E Grubu2021-2022
Muttalip Spor Kompleksi - 1 Nolu Saha
Tepebaşı Kolejspor / Oklubalıspor1. Amatör Küme E Grubu2021-2022
Abdurrahman Temel Futbol Sahası

U-14 A Grubu 5. Hafta Programı

TarihMaçZaman/SonuçlarLigSezonSaha
Meşelikspor U14 / Çelikorduspor U14U-14 Ligi A Grubu2021-2022
BŞB Osmangazi Spor Sahasi
26 Gençlikspor U14 / Gençlergücüspor U14U-14 Ligi A Grubu2021-2022
BŞB Osmangazi Spor Sahasi
Akarbaşıspor U14 / Altyapı Derneği U14U-14 Ligi A Grubu2021-2022
BŞB Osmangazi Spor Sahasi

U-14 B Grubu 5. Hafta Programı

TarihMaçZaman/SonuçlarLigSezonSaha
Büyükderespor U14 / Eskişehirspor U14U-14 Ligi B Grubu2021-2022
BŞB Osmangazi Spor Sahasi
Demirspor U14 / İdmangücüspor U14U-14 Ligi B Grubu2021-2022
BŞB Osmangazi Spor Sahasi
Beylikovaspor U14 / İnönü D. Güneşspor U14U-14 Ligi B Grubu2021-2022
Hasan Doğan Spor Tesisi

U-14 C Grubu 5. Hafta Programı

TarihMaçZaman/SonuçlarLigSezonSaha
Öncüspor U14 / Şekerspor U14U-14 Ligi C Grubu2021-2022
Hasan Doğan Spor Tesisi
Ömürboyuspor U14 / Birlikspor U14U-14 Ligi C Grubu2021-2022
Hasan Doğan Spor Tesisi
Odunpazarıspor U14 / Kırka Borakspor U14U-14 Ligi C Grubu2021-2022
Hasan Doğan Spor Tesisi

U-14 D Grubu 5. Hafta Programı

TarihMaçZaman/SonuçlarLigSezonSaha
Dsi Bentspor U14 / Kurtuluşspor U14U-14 Ligi D Grubu2021-2022
Behiç Erkin Spor Kompleksi
Kırmızıtoprakspor U14 / 71 Evlerspor U14U-14 Ligi D Grubu2021-2022
Behiç Erkin Spor Kompleksi
Elitspor U14 / Çamlıcaspor U14U-14 Ligi D Grubu2021-2022
Behiç Erkin Spor Kompleksi