U17 LİGİNDE ŞAMPİYONLAR BELLİ OLDU…

İlimizde geçtiğimiz hafta sonu Abdurrahman Temel sahasında U17 ligi play-off sezonu yarı final karşılaşmaları heyecanı yaşandı.

Saat 15:00’da Sağlıkspor ile D.S.İ Bentspor takımları karşılaşırken, saat 17:00’da ise Şekerspor ile Anadolu Üniversitesi takımları karşı karşıya geldi.

Büyük heyecana sahne olan karşılaşmalar sonrasında Sağlıkspor rakibini normal süre sonunda 4-0 ile geçmeyi başarırken, Anadolu Üniversitesi ile Şekerspor takımları arasında normal süresi 1-1 sonuçlanan karşılaşmada penaltı atışları sonucunda 3-2’lik skor ile Anadolu Üniversitesi takımı gülen taraf oldu.

Bu sonuçlar sonrasında, iki takımımızın ilimizi Türkiye Şampiyonalarında temsil edeceği U17 liginde Sağlıkspor ve Anadolu Üniversitesi takımları hak kazanmış oldu.

Her iki karşılaşmanın sonrasında düzenlenen tören ile EASKF Genel Sekreteri Ömer TÜREDİ tarafından takımlarımıza kupa ve madalyaları takdim edildi.

Eskişehir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu olarak Sağlıkspor ve Anadolu Üniversitesi camialarını göstermiş oldukları bu başarılarından ötürü tebrik eder, ilimizi temsil edecekleri U17 Türkiye Şampiyonalarında başarılar dileriz.

ESKİŞEHİR AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU