× ANASAYFA KULÜPLER TESİSLER DÖKÜMAN İLETİŞİM
  TARİH KARŞILAŞMA KATEGORİ ADI SOYADI TAKIMI GÖREVİ CEZA
1 1.03.2020 BİRLİKSPOR-DEMİRSPOR U-19  GENÇLER LİGİ TAHA GÜLAL DEMİRSPOR OYUNCU 1 MAÇ MEN
2 29.02.2020 DEMİRSPOR-ÇAMLICA U-17 GENÇLER LİGİ ABDÜLKADİR POLAT ÇAMLICA YÖNETİCİ 21 GÜN MEN
3 29.02.2020 DEMİRSPOR-ÇAMLICA U-17 GENÇLER LİGİ ONUR ŞENER ÇAMLICA OYUNCU 2 MAÇ MEN
4 29.02.2020 DEMİRSPOR-ÇAMLICA U-17 GENÇLER LİGİ AVNİ AYTUĞ METİN ÇAMLICA OYUNCU 2 MAÇ MEN
5 29.02.2020 DEMİRSPOR-ÇAMLICA U-17 GENÇLER LİGİ UMUT CAN AÇIKGÖZ ÇAMLICA OYUNCU 2 MAÇ MEN
6 29.02.2020 DEMİRSPOR-ÇAMLICA U-17 GENÇLER LİGİ FURKAN BALIKÇI ÇAMLICA OYUNCU 2 MAÇ MEN
7 1.03.2020 MEŞELİK-ÇAĞLAR 2.AMATÖR LİGİ YİĞİT FURKAN YEKE MEŞELİK OYUNCU 2 MAÇ MEN
8 29.02.2020 71 EVLER-YENİKENT 2.AMATÖR LİGİ ÜMİT ÜZER YENİKENT TEKNİK HEYET 15GÜN MEN
9 1.03.2020 MİHALGAZİ-MAHMUDİYE 2.AMATÖR LİGİ KADİR YILMAZ MAHMUDİYE OYUNCU 2 MAÇ MEN
10 1.03.2020 MİHALGAZİ-MAHMUDİYE 2.AMATÖR LİGİ HÜSEYİN İLKAN PORTAKAL MİHALGAZİ OYUNCU 2 MAÇ MEN
11 1.03.2020 MİHALGAZİ-MAHMUDİYE 2.AMATÖR LİGİ MEHMET BAYRAK MİHALGAZİ OYUNCU 2 MAÇ MEN
12 1.03.2020 MİHALGAZİ-MAHMUDİYE 2.AMATÖR LİGİ SERCAN ÜNAL MİHALGAZİ OYUNCU 2 MAÇ MEN
13 29.02.2020 BİRLİKSPOR-GÖKMEYDAN U-17 GENÇLER LİGİ MURAT GÜNDOĞDU GÖKMEYDAN OYUNCU 1 MAÇ MEN
14 1.03.2020 ÇUKURHİSAR -ES EFSANE 2.AMATÖR LİGİ MURAT ÖZYILDIRIM ES EFSANE OYUNCU 1 MAÇ MEN
15 1.03.2020 ÇUKURHİSAR -ES EFSANE 2.AMATÖR LİGİ ABDÜLMECİT KARABULUT ÇUKURHİSAR OYUNCU 2 MAÇ MEN
16 1.03.2020 BEYLİKOVA-GÖKMEYDAN 2.AMATÖR LİGİ VEYSEL SAKA BEYLİKOVA OYUNCU 2 MAÇ MEN
17 1.03.2020 BEYLİKOVA-GÖKMEYDAN 2.AMATÖR LİGİ MEHMET KARAKÖSE BEYLİKOVA OYUNCU 4 MAÇ MEN
18 1.03.2020 DSİ BENT-SAĞLIKSPOR U 19 GENÇLER LİGİ MEHMET ŞENGÜN SAĞLIKSPOR TEKNİK HEYET 10 GÜN MEN
19 1.03.2020 DSİ BENT-SAĞLIKSPOR U 19 GENÇLER LİGİ VOLKAN ÇINGIRER SAĞLIKSPOR TEKNİK HEYET KINAMA
20 1.03.2020 DSİ BENT-SAĞLIKSPOR U 19 GENÇLER LİGİ SERKAN OZAN SAĞLIKSPOR OYUNCU 1 MAÇ MEN
21 1.03.2020 DSİ BENT-SAĞLIKSPOR U 19 GENÇLER LİGİ CEM ŞİMŞEK SAĞLIKSPOR OYUNCU 2 MAÇ MEN
22 1.03.2020 SEYİTGAZİ BLD.-TUNASPOR 2.AMATÖR LİGİ YUNUS SIKIER TUNASPOR OYUNCU 1 MAÇ MEN
23 1.03.2020 ÇELİKKARTAL-SULTANDERE 2.AMATÖR LİGİ SAMET DÖNMEZLER SULTANDERE OYUNCU 1 MAÇ MEN
24 1.03.2020 OSMANGAZİ ÜNİV-ÇİFTELER SÜPER AMATÖR FURKAN KINA OSMANGAZİ ÜNİV. OYUNCU 3 MAÇ MEN
25 1.03.2020 KIRKA-ODUNPAZARI SÜPER AMATÖR GÖRKEM ÇETİN ODUNPAZARI OYUNCU 1 MAÇ MEN
26 1.03.2020 KIRKA-ODUNPAZARI SÜPER AMATÖR DOĞUKAN DİLMAN KIRKA OYUNCU 1 MAÇ MEN
27 1.03.2020 BİRLİK-ALPAGUT SÜPER AMATÖR NECATİ GEZEN ALPAGUT YÖNETİCİ 21 GÜN MEN
28 1.03.2020 IŞIKSPOR-BOZAN U-15 GENÇLER LİGİ ERDOĞAN AKALER IŞIKSPOR YÖNETİCİ 30 GÜN MEN
29 1.03.2020 ODUNPAZARI-ÇAMLICA U-15 GENÇLER LİGİ İBRAHİM BİNİCİ ÇAMLICA OYUNCU 1 MAÇ MEN
30 1.03.2020 ODUNPAZARI-ÇAMLICA U-15 GENÇLER LİGİ KAAN GÜNDOĞDU ÇAMLICA OYUNCU 2 MAÇ MEN
31 1.03.2020 ODUNPAZARI-ÇAMLICA U-15 GENÇLER LİGİ BURAK TEKİNKOCA ODUNPAZARI OYUNCU 2 MAÇ MEN
32 1.03.2020 IŞIKSPOR-ANADOLU ÜNİV. U 19 GENÇLER LİGİ DOĞUKAN YILMAZER ANADOLU ÜNİV. OYUNCU 1 MAÇ MEN
33 1.03.2020 IŞIKSPOR-ANADOLU ÜNİV. U 19 GENÇLER LİGİ GÖRKEM GÜNAL IŞIKSPOR OYUNCU 3 MAÇ MEN
34 29.02.2020 71 EVLER-YENİKENT 2.AMATÖR LİGİ ALİ İHSAN ERBEK 71 EVLER OYUNCU 3 MAÇ MEN

Eskişehir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu 2018.Tüm Hakları Saklıdır.